EseményekGaléria

Hálaadó Te Deum szentmisével zárta a tanévet az Európa Kollégium

„Én vagyok a világ világossága – mondja az Úr, aki engem követ, övé lesz az élet világossága.”
Mt 7,6.12-14

Te Deum tanévzáró szentmisét tartottak 2026. június 23-án a telepi Szent Erzsébet plébániatemplomban. A kollégiumban működő hittanszakkör tanévzárója is ehhez az ünnepi eseményhez kapcsolódott, amelyet főtisztelendő Nagy Attila, a templom plébánosa celebrált. Az ünnepi szentmisén az Európa Kollégium lakói és nevelőtanárai is részt vettek.

Az ünnepi alkalom középpontjában a hálaadás és a közösségi összetartozás állt. A szentmise során a résztvevők közösen adtak hálát a tanév során szerzett tapasztalatokért, a közös munkáért, valamint az elért eredményekért. A lelki elcsendesedés és visszatekintés lehetőséget adott arra is, hogy a jelenlévők a következő időszakra erőt merítsenek és bátorítást kapjanak.

Horvát Mária
(Fényképezte: Szedlár Ágnes)